Pause
     موقعیت شما:   درباره ما
کمينه
درباره ما

کلک و رنگ در سال 1376 تأسیس گردیده است با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه چاپ سیلک و چاپ ترانسفر بر روی پوشاک و پارچه در زمره چاپخانه های پیشرو در صنعت چاپ پوشاک کشور می باشد. 

این مجموعه همواره در تلاش بوده است تا با بهره گیری از دانش و تجربه و تکنولوژی روز دنیا در راستای تحقق اهداف خود (ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و سریعترن زمان) گام برداد. 

واحد طراحی حرفه ای و انجام کلیه تنظیمات قبل از چاپ و هچنین استفاده از ماشین آلات اتوماتیک به روز دنیا در ابعاد مختلف و همچنین طراحی و اجرای چاپ ترانسفر (سابلیمشین) با روش پلاتر و افست انحصاری در کشور ما را در زمره برترینهای این صنعت قرار داده است.

یک چاپگر دیجیتال سرعت بالای عرض 180 با پشتیبانی چهار پرس غلطکی، پنوماتیک، هیدرولیک و دستی قادرند عالیترین کیفیت چاپ را در کمترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه دهند.

از دیگر ویژگی های بارز کلک و رنگ جدایش های منحصر به فرد در دو شاخه سیلک و سابلیمشین است که منجر به خلق آثار ماندگاری در هنر و صنعت چاپ ایران شده است.

کلک و رنگ همچنین قادر است متناسب با نوع کار  چاپ و نیاز بازار و تقاضای مشتری از فرمولاسیونهای رنگی بسیار متنوع و خاصی استفاده کند که این امر منجر به افزایش ماندگاری چاپ و زیبایی بیشتر کار می شود.

 این مجموعه با داشتن افراد کاردان، مجرب و خلاق آماده ارائه انواع چاپ های جدید با تکنولوژی روز دنیا برای شما تولید کنندگان عزیز می باشد.

 

کمينه
تصاویر دستگاههای ما

کمينه
نظرسنجی
کیفیت چاپ شرکت نقش کلک و رنگ را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج
پشتیبانی و اجراء: گروه مهندسی وب ثمین